12.septembrī tiekamies uz starta līnijas!

Esam priecīgi paziņot, ka sacensību nolikums ir atjaunots un ir atvērta dalībnieku pieteikšanās “Orientējies Doles salā” rogaininga pārceltajām sacensībām, kuras notiks septembra otrajā sestdienā - 12.septembrī. Un, ja tā padomā, tas, ka sacensības notiks rudens ieskaņā, pat varbūt ir sava veida bonuss, jo rudens ieskaņā orientēšanās sporta sacensības pa Doles salu pēdējo reizi “Orientējies Doles salā” rīkoja 5 gadus atpakaļ.

Sacensību formāts paliek tāds pats kā bija plānots maija sākumā – 2 un 4 stundu distances, kuras dalībniekus izvedīs pa visdažādākajām Doles salas vietām un nostūriem. Sacensību centra lokācija joprojām nemainīga – starts un finišs “Saulrietos”, Salaspils novadā. Savukārt atzīmēšanās kontrolpunktos notiks izmantojot mobilo tālruni ar lietotni Qrenteerings, skenējot kontrolpunkta QR kodu.

Piedalīties rogaininga sacensībās var jebkurš interesents, veidojot komandu 2 – 5 cilvēku sastāvā, neatkarīgi no pieredzes un fiziskās sagatavotības. Dalība sacensībās būs atļauta arī individuāli. Gaidām gan atvērto grupu komandas, gan arī ģimeņu komandas!

Ņemot vērā epidemioloģiskās situācijas attīstību valstī un noteiktajiem drošības pasākumiem saistībā ar Covid-19 (Ministru kabineta noteikumi Nr. 360), pastāv iespēja izmaiņām ODS sacensību nolikumā, dienas kārtībā kā arī citās tehniskajās lietās.

Plašāka informācija par sacensībām, nolikums un dalībnieku pieteikšanās www.ods.lv