01.05.2020. notiks kārtējais "Orientējies Doles salā" rogainings

“Orientējies Doles salā” rogainings jeb, kā daļa to ir nosaukusi arī kā Doles salas rogainings, šogad norisināsies 1.maijā – “Darba svētkos”. Jau septīto gadu ar prieku piedāvāsim izbaudīt Doles salas āres un mežu divu un četru stundu distancēs.

Sacensību centrs atradīsies turpat, kur jau pēdējos gadus – “Saulrietos”, Doles salā, Salaspils novadā. Arī sacensību aktivitāšu laiki būs ierastie – no plkst. 11:00 – 12:45 sagaidīsim dalībniekus, notiks pirmsstarta atzīmēšanās un atlikušo formalitāšu kārtošana. Plkst. 13:00 dosim starta signālu un laidīsim visas komandas Doles salas plašumos.

Šogad rogaininga sacensībās būs divi jaunumi. Pirmais un galvenais no tiem – atzīmēšanās sistēma kontrolpunktos tiks nomanīta no esošās uz QR kodu skenēšanu un tam būs nepieciešams mobilais tālrunis ar Qrenteerings lietotni. Otrs jaunums ir radies uzklausot kārtējo ieteikumu un distancē tiks izvietots dzirdināšanas punkts, kurā sacensību dalībniekiem būs iespēja veldzēt slāpes un atjaunot ūdens krājumus tālākai distances veikšanai.

Piedalīties rogaininga sacensībās var jebkurš interesents, veidojot komandu 2 – 5 cilvēku sastāvā, neatkarīgi no pieredzes un fiziskās sagatavotības. Dalība sacensībās būs atļauta arī individuāli. Gaidām gan atvērto grupu komandas, gan arī ģimeņu komandas!

„Orientējies Doles salā” rogaininga sacensības ir iespēja iesākt maija brīvdienas sportiskā garā. Sacensību norises vietas atrašanās Latvijas vidienē un tiešā Rīgas tuvumā, brīvā gaisotne un ainaviskā daba varētu būt labs iemesls pavadīt dienu sportojot svaigā gaisā, treniņam uz kādu nākamo sporta notikumu vai aktīvai laika pavadīšanai kopā ar ģimeni. Savukārt tiem, kuri plāno doties uz OKZK Nakts rogainingu Ventspils novadā pāris dienas vēlāk, „Orientējies Doles salā” rogainings varētu būt kā laba iesildīšanās.

Vairāk informācijas par sacensībām, nolikums un dalībnieku pieteikšanās sacensību mājas lapā www.ods.lv