Doles salas rogainings

8.jūnija vakarā Doles salā ilgi gaidītais Krēslas izaicinājums

Pēdējo reizi nakts orientēšanos rīkojām 9 gadus atpakaļ. Daudzi ir vaicājuši - kad tad būs atkal? Īsi pirms pagājušā gada sacensībām radās vīzija un tad ar teicām - nākamgad būs. Un klāt jau gandrīz ir - 8.jūnijā tiksimies "Orientējies Doles salā" Krēslas izaicinājuma rogaininga sacensībās!

Aizvadītas “Orientējies Doles salā” 10 gadu jubilejas rogaininga sacensības

Pagājušajā svētdienā, 18. jūnijā norisinājās “Orientējies Doles salā” desmitgades rogaininga sacensības. Uz starta līnijas stājās 118 dalībnieki, no kuriem 14 startēja individuāli, savukārt pārējie veidoja 44 komandas. Sacensības vienuviet pulcēja gan ļoti pieredzējušus dalībniekus, gan arī tādus, kuriem šis pasākums bija pirmie soļi plašajā orientēšanās sporta pasaulē.

Orientējies Doles salā 10 gadi!

Šogad "Orientējies Doles salā" aprit desmit gadu jubileja! Pašas pirmās sacensības norisinājās 2013.gada 15.jūnijā. Mūsu desmitgadi atzīmēsim 18.jūnijā ar kopēju 3 stundu distanci (starp citu, pirmo reizi šāds ilgums ierasto 2 un 4 stundu vietā).

Sacensību centrs atradīsies kur jau pēdējos gados ierasts - "Saulrietos".

Desmitgades jubilejas sacensībās dalībnieku grupas būs kā līdz šim, izņemot jaunievedumu - būs atsevišķa grupa veterāniem, kur katra dalībnieka vecums 55 un vairāk gadi. Piedalīties varēs arī individuāli.

Aizvadīts 2020.gada Doles salas rogainings

Saulainajā sestdienā, 12. septembrī tika aizvadīts 2020.gada "Orientējies Doles salā" rogainings. Lai arī šis gads ir bijis izaicinājumu pilns un iepriekš 1. maijā paredzēto Doles salas rogainingu nācās atlikt dēļ Covid vīrusa, tomēr arī saulainā rudens sākumā meklēt kontrolpunktus Doles salā un baudīt tās dabu bija savs šarms. Un ne velti, jo pēdējo reizi rudenī pasākums tika organizēts tieši pirms pieciem gadiem.

Pēdējie metri līdz startam

Līdz 2020.gada Doles salas rogainingam ir atlicis pavisam maz. Šajā rakstā visiem esošajiem un topošajiem dalībniekiem nedaudz noderīgas tehniskās informācijas, kā arī mazliet padoma jaunpienācējiem Vislatvijas (arī Vispasaules) rogaininga saimē.

Ierašanās sacensību centrā un pēdējās formalitātes

1.maijā sacensības nenotiks, lūkosim citu reizi...

Ņemot vērā šobrīd esošo situāciju, 1.maijā paredzētās „Orientējies Doles salā” rogaininga sacensības nenotiks un IR PLĀNOTS tās pārcelt uz rudens sākumu - 12.septembri!

Pieļaujam, ka skaidrāka situācija varētu būt vasaras vidū, kad tiks gatavoti nepieciešamie saskaņojumi sacensību norisei. Sekosim līdzi situācijas un notikumu turpmākai attīstībai!

Lai veselība!

Subscribe to Doles salas rogainings