Reģistrējušās komandas

"Orientējies Doles salā" Krēslas izaicinājuma rogainingam 08.06.2024. reģistrētās un apstiprinātās komandas.

4H DISTANCE
Viens pats mežā un tumsā
Edgars Zaķis (36)
Nr. 101
MIND
Rīga
Ta pat vien
Armands Teteris (51)
Nr. 102
MIND
Rīga
Dace Gaigala
Dace Gaigala (50)
Nr. 103
WIND
Strenči
Mārtiņš Gaigals
Mārtiņš Gaigals (59)
Nr. 104
MIND
Strenči
SOLO pēc 50
Andra Jansone (64)
Nr. 105
WIND
Rīga
IeveV
Ieva Vītola (32)
Nr. 106
WIND
Rīga
Annija Zaļaiskalna

Nr. 107
WIND
Rīga
Mārcis Magone
Mārcis Magone (24)
Nr. 108
MIND
Liepupe
Lauku dukši
Tatjana Ķūrēna (36)
Gundars Urbanovičs (39)
Nr. 400
XO
Doles sala
KRĪTIŅBANDA
Vladimirs Seļms (42)
Andris Mihailovs (38)
Nr. 401
MO
Rīga
Gliemezītis
Krists Kazaks (33)
Jānis Iklāvs (36)
Nr. 402
MO
Salaspils
Skudrulāči
Anita Paidere (56)
Juris Paiders (60)
Nr. 403
XSV
Ozolnieki
Pirmģimnāzists ar vecģimnāzistu
Krišjānis Krēmers (18)
Ričards Krēmers (12)
Nr. 405
MJ
Dārziņi
Poker Faces
Signe Grase (49)
Henrik Rosenberg (56)
Nr. 406
XV
Rīga
Brunavieši
Rihards Žilinskis (16)
Normunds Sejs (18)
Nr. 407
MJ
Brunava
Vikijs Izozaķis
Romijs Zaķis (24)
Viktorija Izotova (25)
Nr. 408
XO
Rīga
2.maiņa
Andris Circenis (24)
Dana Platace (35)
Kitija Dzene (34)
Aiga Krūmiņa (51)
Nr. 409
XO
Priekuļi
DIVI PLUS DIVI
Edgars Rancāns (43)
Mareks Bulkovskis (41)
Nr. 410
MO
Rīga
Vēsā mierā
Inta Mihailova (56)
Ojārs Milleris (65)
Nr. 411
XSV
Rīga
Very Difficult Situation
Jānis Stašāns (43)
Oskars Majevskis (43)
Nr. 412
MO
Ulbroka
Blondie terminatori
Miks Kārlis Rožkalns (16)
Jānis Zuitiņš (17)
Nr. 413
MJ
Mārupe, Rīga
ZAPP
Pēteris Pakalns (27)
Ansis Zvirbulis (28)
Nr. 414
MO
Cēsis
Degsme
Santa Freiberga (38)
Anda Labsvārde (45)
Linda Munča Feldmane (44)
Nr. 415
WO
Baldone
Ādaži City
Eduards Pāķis (47)
Sniedze Brakovska (43)
Nr. 416
XO
Ādaži
Crex Crex
Gunta Kanapole (58)
Vilnis Gailis (52)
Nr. 417
XV
Valmiera
Baldones Pokemoni
Ivars Freibergs (38)
Didzis Balodis (45)
Nr. 418
MO
Baldone
Mēs ar brāli kolosāli
Jānis Užulis (39)
Anita Užule (41)
Nr. 419
XO
Carnikava
Silva
Inese Purgaile (68)
Ilze Vabole (66)
Nr. 420
WSV
Tukums
Alnis Doles salā
Inta Poriķe (60)
Māra Bolšteina (80)
Miervaldis Bušs (71)
Nr. 421
XSV
Jelgava
Mēs ar brāli kolosāli 2
Līga Užule (40)
Rolands Kulešs (49)
Nr. 422
XO
Vecsaule
Feel the motion
Arnis Grasis (54)
Anžela Šapovalova (45)
Nr. 423
XV
Riga
neglit krupel
Eliza Gaile (26)
Zelma Lapiņa (25)
Beatrise Bensone (25)
Nr. 424
WO
Rīga
Mona V
Jānis Nāgelis (63)
Baiba Ozola (59)
Nr. 425
XSV
Rīga
Pipariņi
Emīls Masteiko (22)
Elīna Pancileiko (23)
Beatrise Masteiko (15)
Nr. 426
XJ
Salaspils
FONONS
Juris Zvirgzds (81)
Andra Melbārde (67)
Nr. 427
XSV
Rīga
Pazudušie
Lāsma Grieze (31)
Reinis Raģelis (20)
Nr. 428
XO
Alsunga
UZ PRIEKŠU!
Ģirts Siliņš (29)
Ervīns Jansons (27)
Nr. 429
MO
Rīga