Pirmsstarta informācija

Pirmsstarta biļtens jeb noderīga informācija, vēl var tikt papildināta. Sekojiet līdzi, var noderēt!

Ko vēlams izdarīt?

Tiem, kuriem vēl nav, uz sacensību dienu mobilajos tālruņos jāinstalē Qrenteerings lietotne. Pie instalēšanas jāatļauj lietotnei piekļūt visam ko prasa, it īpaši kamerai. Pietiek ar vienu uz komandu, vēlams ar uzlādētu akumulatoru, lai tālrunis pats no sevis neiztērētu visu enerģiju un neizslēgtos.

Qrenteerings lietotņu lejuplādes saites:

Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=azdev.qrenteerings

Apple - https://apps.apple.com/us/app/qrenteerings/id1442085204?ls=1

Sacensību dienā sekretariātā pie atzīmēšanās sacensībām tiks veikta Jūsu tālruņa reģistrēšana Qrenteerings sistēmā, to veiks organizators.

-------

Sacensību dienā rekomendējam ierasties savlaicīgi, lai bez stresa un aizkavēšanās var nokārtot visas atlikušās un nepieciešamās formalitātes. Sekretariāts savu darbu sāks plkst. 10:00, varbūt pat nedaudz agrāk.

Tiem, kuri pie mums ciemosies pirmo reizi, Waze vai Google navigācijā var meklēt "Orientējies Doles salā" vai „Saulrieti” , Salaspils pagasts, Salaspils novads, vai arī „Saulrietu slidotava”.

Auto novietošana sacensību centrā turpat kur agrāk. Čaklie organizatoru palīgi palīdzēs un parādīs kur spēkrats parkojams. Ņemot vērā gaidāmo skaitu, esam sarunājuši auto novietošanu kaimiņu pagalmā – stāvvietas būs vairākas.

Mantu glabātava – sekretariātā var atstāt auto atslēgas un citas lietas, vēlams, lai tām klāt varam pieāķēt papīra lenti ar komandas numuru.

Ko ņemt līdzi?

Noteikti ņemiet līdzi peldšortus / peldkostīmus un dvieļus! Sacensību centrā esošajā dīķī varēs rast veldzi gan pirms, gan pēc distances.

Savus mīļākos dzērienus un uzkodas. Nobruņošanās ar dzērieniem distances laikā būtu nepieciešama, ņemot vērā siltos laika apstākļus. Ja būs pieprasījums, pēc distances ir opcija iekurināt kādu grilu kur uzcept līdzpaņemto cienastu.

Ūdens, šķidrumi utt.

Sacensību centrā būs pieejams tradicionālais dzeramā ūdens krāns no urbuma – varēsiet uzpildīties cik vajag. Ūdens pat labāks par dažu labu veikalā nopērkamo.

Distancē arī būs dzirdināšana – ar mūsu draugu atbalstu, veseli divi punkti. Viens no tiem pie „Doles tēju” veikaliņa, kartē tiks atzīmēts ar tradicionālo glāzīti, otrs būs pie viena no kontrolpunktiem (noziņos pie pirmsstarta sapulces). Nesteidzīgākie dalībnieki turpat Doles tēju veikaliņā varēs iegādāties saldējumu (attiecīgi līdzi jāņem finanses, karšu terminālis arī tur ir pieejams). Izveicīgākie pa ceļam, iespējams, varēs „sazīmēt” vēl pāris dzirdinātavas, kur var iegādāties alutiņu un citas dziras. Šī ir tā reize, ka distancē līdzi paņemtā maksājumu karte var lieti noderēt J

Noderīgi un ko der ievērot

Daži kontrolpunkti atradīsies Daugavas muzeja teritorijā, kura ir norobežota ar žogu. Lūgums pāri žogiem nelēkāt un izmantot vārtus. Jūsu dalībnieku numuri būs Jūsu ieejas biļetes teritorijā distances laikā, pēc tiem muzeja personāls atpazīs un ielaidīs. Esam saaudzīgi pret apstādījumiem, apskates objektiem un kultūras mantojumu!

Dažviet šķiet, ka uz kontrolpunktu var doties „pa taisno”, šķērsojot kādu pļavu. Mēs rekomendējam izmantot celiņus un takas, jo daudzviet garā zāle var sagādāt pārsteigumus.

Par Daugavas tauvas zonu – var izmantot, bet jāņem vērā, ka var būt apgrūtināta pārvietošanās. Varam pačukstēt, ka Doles salas austrumu krastā pie zemā ūdens līmeņa pārvietošanās būs iespējama, vienīgi akmeņains segums.

Distances segums (ja kāds domā kādas kedas vilkt) – meža stigas, takas, asfalts, apkārt Doles salai kādreizējais dolomīta šķembu putošais ceļš ir uzlabots ar dubultās virsmas apstrādes tehnoloģiju (cietais segums, līdzīgs asfaltam).

Pēc apbalvošanas un labāko komandu sumināšanas ir plānota loterija. Kas tur būs un sanāks, mēs pat paši nezinām, jo darīsim to pirmo reizi. J Bet, lai saņemtu laimēto mantu, jābūt klāt un būs jāuzrāda dalībnieka numurs.

Vairāk vai mazāk, viss pārējais ir sacensību nolikumā! Uz tikšanos! ;)